Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inteligence diktátorů

Musí být nadprůměrné inteligentní, protože třeba Kim Čong-un mi tak vůbec nepřijde, a taky by mě zajímalo co všechno má za starosti když má čas na vyjíždky luxusní lodí.:-)

Pěkná hláška, trochu jsem nad tím přemýšlel a neschopných bude podle mě minimum. Neschopní se politiky nestanou - tedy alespoň ve slušném postavení. "Politikem" nemyslím člověka na 12. místě kandidátky do místního národního výboru v obci s několika sty duší, kde je právě jen ta jedna kandidátka.

Funguje to stejně jako před rokem 1990. Pokud se objeví nějaký neschopný tak se ho potřebují ty dvě ostatní sorty zbavit. No a nejlepší je ho vykopnout někam jinam, aby jim nepřekážel na jejich smetišti (většinou nahoru). Krásným důkazem je hlasování o zákonu v Poslanecké sněmovně ČR o solárních elektrárnách před lety.

To, že někdo dokáže zesměšnit měšťáky s iq tykve, kteří si ani nejsou schopni nastudovat jeden zákon, obírat pitomce, které mu platí za nefungující pojištění, či mít mraky náctiletých uctívačů na youtube, nedělá z člověka v žádném případě génia ani nic tomu podobného ...

Add Kim čong un. Snad každému je jasné, že to žádný myslitel není. To, že se dokáže udržet u moci, je dáno zejména mentalitou Korejců, kteří ho uctívají a nechápou, jak by to mohlo být jinak. Skoukněte pár dokumentů o Severní Koreji a pochopíte. Jediné, co mu tak stačí, je popravit každého kdo vystoupí proti němu + ty, o kterých si to jen myslí + průběžně pár dalších, aby v někom nezačala klíčit myšlenka postavit se mu na odpor. To bohatě stačí, aby se tam udržel u moci.

Grznarovia su na yt dvaja, obaja su kulturisti, ale ten jeden naodiv javi znamky inteligencie aj slusneho spravania.
Bacha hosi som nadupany, marodil som teraz 2 tyzdne s rukou a nudil sa doma, takze som pozeral dokolecka videa na yt a mam slusny prehlad o cz/sk yt scene.
A inak som zhrozeny.

V tomto pripade je to nad samotnou chytrosti spis socialni manipulace (na hranici fasismu, radikalniho socialismu rek bych az perverzity) jak chytrost. Navic byl zvolen jako rodiny nastupce, nic spolecného s inteligenci na kterou ma sve lidi..