Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inteligence diktátorů

Musí být nadprůměrné inteligentní, protože třeba Kim Čong-un mi tak vůbec nepřijde, a taky by mě zajímalo co všechno má za starosti když má čas na vyjíždky luxusní lodí.:-)

To, že někdo dokáže zesměšnit měšťáky s iq tykve, kteří si ani nejsou schopni nastudovat jeden zákon, obírat pitomce, které mu platí za nefungující pojištění, či mít mraky náctiletých uctívačů na youtube, nedělá z člověka v žádném případě génia ani nic tomu podobného ...

Add Kim čong un. Snad každému je jasné, že to žádný myslitel není. To, že se dokáže udržet u moci, je dáno zejména mentalitou Korejců, kteří ho uctívají a nechápou, jak by to mohlo být jinak. Skoukněte pár dokumentů o Severní Koreji a pochopíte. Jediné, co mu tak stačí, je popravit každého kdo vystoupí proti němu + ty, o kterých si to jen myslí + průběžně pár dalších, aby v někom nezačala klíčit myšlenka postavit se mu na odpor. To bohatě stačí, aby se tam udržel u moci.

Grznarovia su na yt dvaja, obaja su kulturisti, ale ten jeden naodiv javi znamky inteligencie aj slusneho spravania.
Bacha hosi som nadupany, marodil som teraz 2 tyzdne s rukou a nudil sa doma, takze som pozeral dokolecka videa na yt a mam slusny prehlad o cz/sk yt scene.
A inak som zhrozeny.

V tomto pripade je to nad samotnou chytrosti spis socialni manipulace (na hranici fasismu, radikalniho socialismu rek bych az perverzity) jak chytrost. Navic byl zvolen jako rodiny nastupce, nic spolecného s inteligenci na kterou ma sve lidi..