Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá výška u muže

Dobry den. Trápí mě dost zásadní věc, tou je má výška. Mám 20let a výška 165cm. Jsem snad nejmenší muž v okolí a není zrovna příjemné se na každého (i na zeny) dívat se zaklonenou hlavou.. Je ještě nějaká možnost, jak bych mohl alespoň trochu vyrůst? Pomohl by mi každý centimetr.. Otec má skoro 2metry (196cm), sestra má 180cm, matka 163cm. Pravděpodobně jsem výšku zdelil po matce, ale jak je to možné? Da se s tím ještě něco dělat nebo už je pozdě? 20 mi bylo před 2mi měsíci. Diky moc za každou radu.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Rozumní ľudia ťa kvôli tvojej výške odsudzovať nebudú, čo znamená, že sa z časti vyhneš tým menej em… nový
Mário G. 18.01.2019 19:36
Mário G.
Viem, že ste to možno nechceli počuť, ale lepšie je prijať výšku ako fakt, ktorý sa pravdepodobne ne… poslední
zvedavecna1 20.01.2019 21:37
zvedavecna1

Rozumní ľudia ťa kvôli tvojej výške odsudzovať nebudú, čo znamená, že sa z časti vyhneš tým menej empatickýcm a hlúpim ľudom a ver mi, že naopak 2m mať nechceš. Pár dní dozadu som natiahnutím sa rozlámal luster a nechceš sa báchať o zárubeň to mi ver... :DD :D +nie jeden krát bolo to nízke dievča jednou z najkrajších akú som videl... :DD využi čo máš...

Viem, že ste to možno nechceli počuť, ale lepšie je prijať výšku ako fakt, ktorý sa pravdepodobne nedá zmeniť. Manžel sa narodil rodičom, ktorý mali obaja výšku 160 a oženil sa so mnou, mám výšku 171. A nevadí mi to. možno aj vy nájdete spriaznenú dušu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru