Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá výška u muže

Dobry den. Trápí mě dost zásadní věc, tou je má výška. Mám 20let a výška 165cm. Jsem snad nejmenší muž v okolí a není zrovna příjemné se na každého (i na zeny) dívat se zaklonenou hlavou.. Je ještě nějaká možnost, jak bych mohl alespoň trochu vyrůst? Pomohl by mi každý centimetr.. Otec má skoro 2metry (196cm), sestra má 180cm, matka 163cm. Pravděpodobně jsem výšku zdelil po matce, ale jak je to možné? Da se s tím ještě něco dělat nebo už je pozdě? 20 mi bylo před 2mi měsíci. Diky moc za každou radu.

Předmět Autor Datum
Velmi pravděpodobně už se s tím nic udělat nedá.
Wikan 15.11.2018 19:26
Wikan
Neni dulezita vyska, ale charakter..
icepower32 15.11.2018 20:04
icepower32
Ptal jste se již před dvěma lety: https://zivot.poradna.net/questions/2659186-vyska-vyrostu-jeste Zc…
Kurt 15.11.2018 20:39
Kurt
Příroda nadělila, tohle svévolně nezměníš. [jZEjvbywIIhn0g8G.png]
Prasak 15.11.2018 22:27
Prasak
Pořád máš možnost se přesunout na místo, kde je taková výška průměrná. Třeba Filipíny.
Jan Fiala 16.11.2018 08:14
Jan Fiala
Má to i výhody. Koukáš se dopředu a žádná tě nemůže obvinit, že jí schválně čumíš do výstřihu.:-D
čumil_old 16.11.2018 11:35
čumil_old
Však co ti je do ostatních, musíš se to naučit ignorovat. Najdi si babu o nějaký ten cm menší, aby j…
Deyv 16.11.2018 15:32
Deyv
165 není až tak malá výška. Zhrbený nejsi? Doporučím posilovat muskulaturu.
mif 17.11.2018 19:25
mif
V tvém případě je to blbost, protože i když jsi menšího vzrůstu, je to ještě normální. Takže by ti t…
Zerozero 18.11.2018 00:56
Zerozero
j, mám to samé (167cm), je mi 29 a jsem nejmenší v práci, kde pracuje 70 žen a jen pár chlapů. Hrůza…
n.u.r.v. 02.12.2018 23:49
n.u.r.v.
Alternativa : Jsou i nekteré FR ostrovy kde muzes zit i pracovat, kde jeho obyvatelstvo ma skoro ste… poslední
XoXoChanel 03.12.2018 13:06
XoXoChanel

Však co ti je do ostatních, musíš se to naučit ignorovat. Najdi si babu o nějaký ten cm menší, aby jsi to neměl před očima pořád a zvykni si. Moje přítelkyně má 159cm (nedám ti ji) já 190cm a i když to je takhle "normální" tak i tak to vypadá nestandartně, když jdeme vedle sebe. Ji, ač je to žena tak to vadí stejně jako tobě, ale neuděláš s tím nic.

I kdyby ses rozhodl v 5 letech, že by jsi chtěl být vysoký tak už s tím moc nenaděláš, takže že je pozdě je jedno.
Jediná věc co by tě mohla povýšit je, pokud by jsi měl skoliozu páteře a nechal by sis to operovat - narovnají tě a budeš o pár cm vyšší... Sestra si tím prošla a dalo jí to asi 7cm :)

V tvém případě je to blbost, protože i když jsi menšího vzrůstu, je to ještě normální. Takže by ti to každý lékař rozmluvil.
Ale teoreticky možnost existuje. Lékaři ti přeříznou kosti v nohách do tvaru jakoby Z (ta šikmá část je kolmo). Kosti posunou tak aby vznikla mezera. Zafixují pomocí kovových prvků. Počkají až to sroste, kosti mezeru vyplní kostní hmotou. Po srůstu odstraní kovové výztuhy.
Zeptají se, jestli chceš ještě vyrůst o dalších pár milimetrů. Pokud ano, pokračují kousek vedle stejným způsobem. Po vyndání kovových spon, se opět zeptají... Pokud po třičtvrtě roce ve špitále, vytrpění bolesti, několika anestezích a ochabnutí celého těla, máš ještě odvahu a betonovou vůli po větší výšce, pokračují znova. Teoreticky se dá vyrůst po bezměrném úsilí i o třeba dvacet centimetrů.
No trvat to bude asi roky, tvé tělo stálým ležením bude zdevastované a pojišťovna to jistě platit nebude. Takže pokud na to máš několik milionů, neukojitelnou touhu po větší výšce a obrovskou odvahu, jdi do toho... :-):beer:

Alternativa : Jsou i nekteré FR ostrovy kde muzes zit i pracovat, kde jeho obyvatelstvo ma skoro stejnou vysku, né-li mensi jako ty. Tak kdyz se odstehujes tam tak by jsi patril mezi ty vysi :-D (ale co to zmeni, uz to nebudes ty ? Neni spis problém v tom to akceptovat jak samotna vyska ?)
PS : Hlavne si stim nelam hlavu. Vic jak nejakou depresi z toho mit nebudes. Cim vic na to budes myslet, tim vic tomu budes davat vahu, cim vic tomu budes davat vahu, tim vic to bude pro tebe duleziteji a zbytecne dojdes o sebeduveru coz se bude odrazet v tvém bezném zivote, né-li v milostném stahu. Proste ses "Kuře".
* Si vem jak nekteré tlusté zeny trpi i tak to dokazou prejit a najit cestu k sebeduvere a dokazou pres to jit, v uplych dzinach chodi ven (nech byt, i silnejsi zeny dokazou vypadat dobre) na misto sedet v depkach a v sebelitosti doma. Jestli je to pro tebe dulezité je jen proto, protoze tomu dulezitost davas.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru