Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otravuje ma uchyl

Ahojte. Bývam na internáte, a už tretiu noc ma otravuje úchyl pod balkónom. Stále si po zotmení počká na to, kým pojdem fajcit, zacne ma otravovať slovne, aby som mu dala slusne povedane moj pohlavny organ, ci sa nechcem zabavit, ze sa ide na mne ukajat, a potom to realne aj robi. Čo mám robiť? Na koho sa obrátiť? už sa bojím večer hocikde íst, hoc aj len na wc na intráku. Bohužial ho neviem identifikovat lebo stojí tesne pod balkonom, nevidím ho. raz sa mi to podarilo, no ma cierne oblecenie a kapucnu. som zúfala, pomozte.

Musíš ho trochu vyděsit.Až začne mluvit,tak mu řekni,ať se trochu ukáže,jestli to stojí za to s ním něco mít.A přitom ho vyfoť mobilem,ať to vidí.A pak mu řekni.že voláš Policii a máš tu fotku.Ono na ní asi nic vidět nebude,když to bude potmě a na dálku,ale to mu nejspíš nedojde.Když si z toho ale nebude nic dělat a neuteče hned,tak je větší šance,že ho ta Policie opravdu zastihne a chytí.Nebo informuj všechny na intru a udělejte mu trochu rušno.Když se mu ze všech oken a balkonů začnou všichni smát a pokřikovat,asi ho to tam dlouho bavit nebude.

A Ty bys jako úchyl neznejistěl,že má někdo Tvoji fotku a volá policajty?A těžko budeš na 100% věřit,že na ní nic nemůže být poznat a budeš tam slintat dál.Ještě bych na něj pak zařval,že večer bude možná v televizi.
Ovšem je to jen teorie,nemám žádné zkušenosti jako úchyl.:-)

Před padesáti lety jsem jednomu otravovi pod balkónem vystřelil prakem řezák z huby. On po mě střílel vzduchovkou, takže adekvátní obrana a ani jeden z nás nebyl právně odpovědný. Také pokud je šikovné zábradlí mi může upadnou lahev a rozbít se pod balkonem, takto jsem zase přišel žilném krvácení od letícího střepu v roce 1968. O polévání vodou či něčím horším už zde bylo psáno.