Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblečení jako dárek?

Myslíte, že je oblečení vhodný dárek pro manžela? Samozřejmě tím ymslím nějaké kvalitní značkové oblečení? Podle mě ho rozhodně ocení. Třeba něco takového jako parka helly hansen killarney z elisen.cz. Je to kvalitní bunda, která ho v zimě zahřeje a rozhodě vypadá dobře. Minimálně mě se líbí :D

Asi ne. Především si ji musím napřed zkusit a taky se mi nelíbí každá bunda. Třeba ta výše uvedená vypadá jak pro trampy do lesa.
A jako v každým chlapovi, i ve mně zůstal kus děcka a každý děcko má raději "tvrdý" dárky, z měkkoušů mají radost akorát matky, který jim to darovaly.

Pokud si chlap sám nevybere,co se mu líbí,tak to může dopadnout jako obvykle.Pochválí dárek,aby neurazil,ale nosit to pak nebude.Pokud je pod pantoflem,tak to sice bude(muset) nosit,ale bude si v tom připadat jako blbec.Ovšem když píšete,že to rozhodně ocení,tak jste se buď trefila do jeho vkusu nebo je mu to jedno,co na sobě má.
Když to koupíte až před vánocemi,aby ale balík stačil dorazit,můžete do 14 dnů od převzetí odstoupit od kupní smlouvy a vše vrátit.Třeba při tom bude mít manžel radost znova.:-)

Nikdo netuší, co váš manžel preferuje. A každý to má jinak. Mě třeba je celkem fuk, jak bunda vypadá, ale klíčové je , kde, jaké a kolik má kapes. A tady vidím jenom dvě a ještě blbě umístěné.
Ovšem pobavil mne popis:

Je to zábavné, jak je dobré obléci si stylovou, delší, ochrannou a teplou parku, když pád přijede po dlouhém a teplém létě. Killarney s delší délkou, visící kapucí a klasickými nákladními kapsy.

Podle mě to vhodný dárek není. Ponožky jako dárek beru. Bundu nekupuju podle značky přes internet a kvůli tomu, že se mi líbí na obrázku, ale zásadně podle osobních pocitů v kamenné prodejně. Sebehezčí bunda bude k ničemu, když se jemu nebude líbit, bude se v ní špatně cítit a bude na něm viset jak kus hadru. Takových "skvělých" dárků jsem pár dostal a po několika letech zůstaly vyřazené nenošené. Radši bych, kdybych dostal poukaz na nákup v obchodě, kde jich mají víc a šel se tam společně podívat, vyzkoušet.