Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblečení jako dárek?

Myslíte, že je oblečení vhodný dárek pro manžela? Samozřejmě tím ymslím nějaké kvalitní značkové oblečení? Podle mě ho rozhodně ocení. Třeba něco takového jako parka helly hansen killarney z elisen.cz. Je to kvalitní bunda, která ho v zimě zahřeje a rozhodě vypadá dobře. Minimálně mě se líbí :D

Podle mě to vhodný dárek není. Ponožky jako dárek beru. Bundu nekupuju podle značky přes internet a kvůli tomu, že se mi líbí na obrázku, ale zásadně podle osobních pocitů v kamenné prodejně. Sebehezčí bunda bude k ničemu, když se jemu nebude líbit, bude se v ní špatně cítit a bude na něm viset jak kus hadru. Takových "skvělých" dárků jsem pár dostal a po několika letech zůstaly vyřazené nenošené. Radši bych, kdybych dostal poukaz na nákup v obchodě, kde jich mají víc a šel se tam společně podívat, vyzkoušet.