Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hluční sousedé - družstvo

Dobrý den, bydlíme v družstevním bytě a nad náma má soused plovoučku, každý 2-3 měsíce si tam natáhne jinou ženskou na černo a majitel bytu to neví (jsou v pronájmu, my máme byt ve vlastnictví) řvou tam na sebe, nadávají si, mlátí se, teď tam jsou 2 děti s tou novou a to je ještě horší, děti jsou už větší a pořád brečí, dupou, oni na ně řvou a jde slyšet každý jejich slovo. Majitelovi to je nějak jedno, rozmluvit se jim nedá, máma tam ťukala už několikrát a nic.Klid je sice až od 22h, ale v domovním řádu je napsáno, že ti co tam bydlí a i jejich náštěva nesmí obtěžovat ostatním nadměrným hlukem. Máte s timhle někdo zkušenosti? Když zajdem na družstvo dají jim možná jen tak pokutu.. Je to od rána do večera po celým bytě, člověk od toho hluku nemůže utýct.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když jsme bydleli v bytě (než jsme postavili vlastní dům) řešili jsme sousedy nad náma.Blbě položená… poslední
iconek 26.12.2018 20:32
iconek

Když jsme bydleli v bytě (než jsme postavili vlastní dům) řešili jsme sousedy nad náma.Blbě položená plovoučka v kombinaci s podpatky dámy, která bydlela nad náma společně s partnerem, který jinak než po patách chodit neuměl.Domluvy nepomohly, nahrávat nějaký zvuky mobilem......nic v záznamu nebylo slyšet.

Takže milá dámo, zatněte zuby a čekejte, až nájemník umře.Protože pokud se projevuje nepravidelně, nemáte žádnou šanci ho jakkoli donutit chovat se potichu.Vždyť přeci žije jen v bytě, kde mu občas něco upadne, děti si hrají na zemi s kostkama.A děti si opravdu umí hrát, hlučně a aniž by si to uvědomovaly.Jsou to jen děti.
Hlavně noční klid je až od desáté večer, to si může dělat co chce.Leda že byste si pozvala hygienu s měřákama hluku a nechala je několik týdnů měřit.To, že sousedovi upadne poklička od hrnce na podlahu a jim se v tu chvíli zvedne hladina zvuku v záznamu, neznamená pro nikoho výhru.Pokud máte problém s jeho podlahou, zainvestujte mu do lepší tišší.Třeba mu kupte do bytu Perské koberce, to uvítá jak on , tak vy.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru