Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eshop focení produktů

Dobrý den,
Rád bych se zeptal jakým způsobem E-shopy pořizují fotografie, kde lze vidět pouze produkt. Nebo rsp detaily konkrétní věci. Např. alza, czc, zoot, prakticky jakýkoliv e-shop. Mají na to E-shopy vlastní pracovní skupinu, která tvoři fotografie a popisky ? Nebo používají externí firmy ? Na fotografiích nelze vidět žádný držák, pana, podstavec jen čistě produkt. Fotí na zeleném plátně a poté upravují ?

Je to perfektní, každá zkušenost se hodí. Hodně jsem na tom přemítal např. na tom ZOOTu ( https://www.zoot.cz/polozka/489873/bile-tricko-s-krajkovou-nasivkou-vero-moda-loving ) Jaký způsobem lze pořídit tento typ fotografie. Jelikož množství nabízeného zboží je velké (v množství mnoho tísíců druhů). Rád bych měl představu jak velké množství práce stojí za 1. takto vystavenou položkou.

Obrázky na e-shop mohou být od výrobce, ale v tom případě musí být proporcionalita atd. v souladu s grafikou webu, což se většinou špatně dělá programově, zvláště pokud je výrobců více a každý má obrázky v jiné kvalitě.
I pokud někdo prodává na webu výhradně své produkty, nejlépe udělá, když focení nechá profíkům - já jsem jen hloupý programátor, ale z vedlejší kanceláře slyším, jak se grafici snaží.
Některé druhy je zvlášť obtížné řádně nafotit a připravit na e-shop, např. nábytek nebo víno s etiketami.

EDIT: Dalším otázkou je, jak spárovat obrázky (každý má varianty pro různá rozlišení) s výrobky v databázi, což ale není na jeden řádek.