Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eshop focení produktů

Dobrý den,
Rád bych se zeptal jakým způsobem E-shopy pořizují fotografie, kde lze vidět pouze produkt. Nebo rsp detaily konkrétní věci. Např. alza, czc, zoot, prakticky jakýkoliv e-shop. Mají na to E-shopy vlastní pracovní skupinu, která tvoři fotografie a popisky ? Nebo používají externí firmy ? Na fotografiích nelze vidět žádný držák, pana, podstavec jen čistě produkt. Fotí na zeleném plátně a poté upravují ?

Obrázky na e-shop mohou být od výrobce, ale v tom případě musí být proporcionalita atd. v souladu s grafikou webu, což se většinou špatně dělá programově, zvláště pokud je výrobců více a každý má obrázky v jiné kvalitě.
I pokud někdo prodává na webu výhradně své produkty, nejlépe udělá, když focení nechá profíkům - já jsem jen hloupý programátor, ale z vedlejší kanceláře slyším, jak se grafici snaží.
Některé druhy je zvlášť obtížné řádně nafotit a připravit na e-shop, např. nábytek nebo víno s etiketami.

EDIT: Dalším otázkou je, jak spárovat obrázky (každý má varianty pro různá rozlišení) s výrobky v databázi, což ale není na jeden řádek.