Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termoprádlo

Ahoj, jedu za X dní na ctrnact dni do lesa na výcvik, potřeboval bych poradit s vyberem termopradla za rozumnou cenu, co vydrzi cele dva tydny. Bude to u nás v ČR, takze teploty budou nad tu nulou. Nejake doporuceni?

vlněné prádlo,

Prádko od merino a jiných.
Mám jich pár díky tomu, že to fasovali zaměstnanci jedné firmy.
Ponožky, trika jégry. příjemné na nošení.
Jednou jsem si vzal polypropylenové termoprádlo moira a druhý den smrdělo jak bela.
Tyhle jemné vlněné spodky a trika zasmrádnou po delší době.
Má to něco společného s povrchem jednotlivých vláken a lanolinem.
Vlna je šupinkatá a polypropylen hladký, i když dutý, jinak by to tak neizolovalo.
Ale musí se opatrně prát, je to vlna.