Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krabičkové diety

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat na vaše názory co se týče takových těch firem co rozváží krabičkové diety na celý den. Myslíte, že je to jen nějaký marketing nebo se díky tomu dá skutečně zhubnout ? Nejsem skoro doma takže nemám čas na přípravu nějakých jídel. Takže moje životospráva je taková, že celý den od rána nic nejím a až k večeru, kdy se vracím domů tak se pořádně najím. Tak mě zajímalo jestli by to byly vyhozené peníze nebo by mi to skutečně mohlo pomoct. Děkuji za rady a názory.

Kdo je liny a ma penize na rozhazovani (a bohuzel trochu asi i blby- a ano vim ze nekdo i nema cas ale jde vzdy vse zaridit kdyz se chce) tak at si to kupuje ale malo kdo to dodrzuje jednou 2x za tyden si da neco na vic a pak nadava a divi se proc to nefunguje a nehubne :-D var si sam minimalne polovinu z tech penez co by jsi dal nejake firme usetris a navic jidlo mas horke a cerstve a vis co vse v nem je i v jakem mnozstvi :-)