Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce v Londýně

Zdravím. Za 2 měsícem budu absolventem bakalářského studia Účetnictví a daně. Mým plánem by dále bylo vycestovat do Londýna a začít tam život. Bohužel mám problém sehnat práci v oboru. Rozeslal jsem snad stovky životopisů a pokaždé mě odmítli. Nemáte nějaké zkušenosti nebo kontakty? Neznáte nějaké české nebo anglické agentury které by mi byly schopny zajistit práci v oboru financí? Některé české agentury nabízí stáže, ale bohužel neplacené.

On má tento exot vždy geniální nápady a hlavně na nich trvá.Co na tom,že na východě si našinec proti ČR nevydělá 3x víc jako na západě,spíš jen 1/3.Takže na tom bude cca 9x hůř.Proto asi Ukrajinci nemíří dál na východ,ale spíš k nám.Ovšem jemu to nikdo nevysvětlí,on je pojištěný.:-)

Tak ono by se vyplatilo najít si zaměstnání na východě ČR a jezdit nakupovat drahé věci směr východ, takhle by se dalo z toho vytřískat hodně muziky za málo peněz. Když si to tímhle stylem někdo zařídí, tak se má lépe než lidi v Londýně, protože stejně i když bude žít někdo v Londýně, tak tam si sice hodně vydělá, ale zase je nucen tam utrácet, takže se vycestování většinou nevyplácí.

Tak bych si vybral zemi, kde ty předpisy neplatí nebo se aspoň nedodržují. Taky existuje možnost kupovat takové množství jídla, které ještě projde a nechat si jedno auto hnedle před hranicemi a do něj to dávat a druhým jezdit do obchodu za hranicemi. Samozřejmě to vyžaduje mít minimálně dvě auta k dispozici, ale to není takový finanční problém.

Slyšel, jenže Brexit právě může dopomoct tomu chaosu a naopak by to mohlo přinést nové možnosti pro takové lidi jako je tazatel a možnost cestovat tam a zpět a výhodně nakupovat. Právě zrovna mezi Irskem a Severním Irskem bude ta možnost přejíždění vždycky, protože tam má o to aby to tak fungovalo dál zájem hodně lidí. Nevěřím, že by to uzvařeli, to by teprve nastalo rabování.

Irsko rozumne je, a preto chce za kazdu cenu zostat v EU.
Odporucam ti precitat si nieco o historii Irska, hlavne jeho ekonomiky, mozno by si potom takto nekecal.
Ak by to bolo na teba moc precita si kam smeruje vase HDP, ze ste preexportna ekonomika a ze gro ide do EU, takze sa zamysli co by asi pre vasu ekonomiku znamenalo vystupenie z EU.

Zkus někdy přemýšlet vlastní hlavou, ne jen přejímat názory druhých.
Kdybysme vystoupili z EU, tak by se všichni nadšení vystupovači mohli akorát tak plácat po zádech na Úřadu práce, protože všechny ty montovny, co zaměstnávají valnou část národa, by šly do jiných zemí EU, třeba na Slovensko, Maďarsko. Už teď z UK zdrhá spousta velkých firem a další to naznačují.

Pokial na CV bude ceska adresa a ceske telefonne cislo, tak sa nikto neozve. Alebo si myslis, ze na datatyperov (to je ta najnizsia pozicia v uctovnej firme) budu cakat kym bude dost lacny let ryanairu? A este cakat kym si vybavis formality ktore pripominaju zacarovany kruh.
Odid tam, vybav si formality a potom skusaj posielat CV.
Odhliadnuc od toho, ze cesi su v ponimani anglicanov na najnizsej urovni v pouzivani anglictiny z ludi z vychodu. (No flame, osobna skusenost. Pre anglicanov vychod=vsetko od pariza dalej, vzdelanejsi poznaju vieden)