Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč si přitel zakládá seznamky?

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat co mám dělat,myslím si že už jsem udělala vše.žiji s přítelem už devátý rok.A on pořád vyhledává a jak on říká jen kouká na ženy na jiných portálech a zakládá si seznamky.
Kolikrát jsem si s ním o tom už promluvila a vysvětlila jak se cítím,vždy slíbil že to dělat nebude.Ale nikdy se tak nestalo.
Tvrdí mi že se nikdy s nikým nesetkal,ale jak tomu mám věřit když některé seznamky jsou jen o sexu.
Možná mi budete chtít napsat že bych měla uvolnit svou fantazii a víc mu vyhovět v sexu,ale věřte tomu že jsem dělala vše aby byl spokojený.
Jsme oba rozvedený a on je o sedum let starší(46 let).
V posledním roce už se spolu ani nedokážem pořádně bavit a neustále má telefon v ruce a buď hraje hru na telefonu a nebo je na internetu.
Stále si hledá chyby aby mohl se semnou pohádat..třeba i jen to že nejsou boty v botníku.
I já nejsem bez chyby,jsem stále s toho víc a víc podrážděná a tak mi už stačí jen maličkost a vystartuji.
Taky jsem se chtěla zeptat jestli je možné že s veškerých nervu jsem nedostala menstruaci,je mi 39 let testy jsem si dělala a na přechod mi to přijde brzy.Děkuji za odpověď

loading...

Dobrý den... Podle toho co popisujete, je to velmi podobný případ mého nevlastního táty, který mě vychovával.

Teda, až na ty seznamky. Jak už tady někdo přede mnou zmínil, asi ho to baví, ale myslím, že by si měl uvědomit, že je to vůči vám špatné.

Pokud se tak ale nestane a ke všemu spolu přestáváte komunikovat, a jsou problémy kvůli maličkostem... Pak bych udělala to, co s mým nevlastním otcem udělala mamka... Prostě mu říct do očí, že to takhle dál nejde, že tohle pro vás není vztah, který vyhledáváte a buď se změní, nebo mu důrazně řekněte, že odejdete...

Tohle by si z vás a vašeho života vzalo hodně a to mu nesmíte dovolit.
Věřím, že ho máte ráda a že vám na něm opravdu záleží, ale je tomu i naopak?
Pokud ne, rozhodně nemá cenu ztrácet čas...

Můj nevlastní táta nás s mamkou začal brát jako samozřejmost... Začal se do nás navážet kvůli blbostem, mamku stále z něčeho obviňoval a sám si stále psal s nějakými ženami...
Až když mu mamka řekla, že ho opouští si uvědomil, co pro něj znamená a o co přichází... Ale bylo pozdě, mamka si našla přítele... Vnímavého, starostlivého a ochotného ji pomoct...

Zkrátka tedy, pokud cítíte, že je něco v nepořádku, řekněte mu to... Když se nic nezmění, odejděte... Zachráníte se tim... Hlavně psychicky, protože by to z vás vzalo opravdu hodně...

Turista se zastavil ve vesnické hospodě, sedl si ke stolu u kterého už seděl farář z místního kostela. Dali se do řeči, farář říkal turistovi co je ve vesnici zajímavého i jaké hezké ženské tam bydlí. Turista se podivil, jak to, že farář když má žít v v celibátu je informován i o těchto věcech. Farář odpověděl: "Synu. I když mám dietu, mohu si číst v jídelním lístku."
:-D:-D:-D:beer: