Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si znechutit cigarety

Ahojky lidičky, potřebovala bych si totálně znechutit cigarety. Já sama přestat neumím. Rada bych měla neco jako Antabusu, ale na tabák. Prostě aby mi z nich bylo spatne a kouřit jsem vubec nemohla.

loading...

Karriinaa

Hlavne nekteré rady neber vazne a uz vubec je nezkousej, nebo si muzes privodit vaznou ujmu na zdravi .
* A uz vubec né od tech mudrcu, co cigaretu ani nikdy nedrzeli v ruce a jen z dlouhé chvile chodi na net rozdavat rady..

Prejdi na E-cigarety. Máš tam rôzne príchute, ovocné, ale aj napr. americký tabak, atď... a je to zdravšie, pretože: pri fajčení klasických cigariet vdychuješ do svojho tela DYM. Pri e-cigaretách vdychuješ do svojho tela PARU.

Hele e-ciga super, ostatne taham to 7 let. Je to podstatne min skodlivy, podstatne levnejsi, temer to neobtezuje okoli, leckde se to da i tahat v hospode. Za ty leta se to vychytalo tak, ze je to IMHO lepsi nez klasicky ciga, proste uz to neni nahrazka, ale velmi propracovanej a vysoce funkcni system dodavky nikotinu.
Jenze clovek je furt zavislej, reseni jak prestat to fakt neni.

Kámoš přestal kouřit tak že začal žvýkat tabák na kterým vydržel asi 5 let a potom postupně žvýkal méně a méně a nyní už žvýká tabák bez nikotinu... taky se to dá ale je to vlastně hlavně o tom člověku a na každého zabere něco jiného... můj praděda zase přestal kouřit sám od sebe jen tak ze dne na den s tím švihnul a nekouřil pak už vůbec... a mimochodem vykouřil 60 cigaret denně předtím...