Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem v loji

Jsem až v depresi z toho že doposud jsem neměl žádnou přítelkyni (Prostě někoho s kým bych mohl trávit čas atd.) a to mi je už 16. Možná je to vzhledem, možná chováním, nebo gramatikou já fakt nevím . Poraďte prosím jedné ubohé bytosti bez trochu lidského obětí...

Buď rád že žiadnu nemáš ;). Čo ak si náhodou nájdeš nejakú, čo po teba bude chcieť decko? Aby ste si založili rodinu? Naozaj chceš prísť o slobodu? Ja mám 19, a tiež nemám dievča. A som aj rád. Celú výplatu mám pre seba, nemusím nikomu nič dávať atď...

Ale na druhú stranu...

Keď si sám tak sa zasa nemáš s kým porozprávať. Ak teda nemáš rodičov (môj prípad), ale ty máš 16, takže predpokladám že rodičov máš.

Neda mi to a zareaguju.

Trochu mi vadi "lehce" zprofanovany vyraz "mam depresi / jsem v depresi", ktery si zvykla mlada generace pouzivat. Nejdriv si doporucuju neco si o tom precist, pak teprve si urcovat prip diagnozu (idealni material pro nastudovani napr: http://www.os-vor.cz/SharedFiles/Download.aspx?pageid=5&fileid=5&mid=31).
To co zazivas ty, rozhodne neni deprese. A nejlepsi lek na zlepseni vnimani tveho single stavu a litovani se je to, kdyz to prestanes resit. Najdi si konicky, idealne se nauc travit cas o samote tak, aby to k necemu bylo (za me doporucuju napr posilovnu, prip ti muze fleg vypravet :-)) Jednoducha rada, kterou spousta lidi nechape:

Kdyz nejsi stastny takhle (tj bez sukne po tvem boku), tak nebudes stastny ani s ni.

Tj zamer se nejdriv na sebe, pak res dalsi veci. Navic kdyz ti je 16, tak se sotva postaras sam o sebe, jak se chces postarat o babu? Ber to trochu zodpovedne :-)

V 16 řešíš tenhle nesmysl? Já jsem v 16 pařil cod modern warfare online a byl jsem u toho od rána do večera a těšil se až vyjde cod World at War. Na nic jiného jsem nepomyslel a už vůbec ne na holku. No možná je to tím, že jestli něco hraješ, tak hraješ ty dnešní nesmysly jako fortnite a ostatní battle royali.

Není tu 16, ale teprve 16.

V srpnu se vlk narodil
a v září se jen lilo.
"Takový liják", dí vlče,
"já ještě nezažilo."

Kdybych se aspoň vyznal v něčem
Co by jí mohlo lichotit
Být, dejme tomu, potápěčem
A dáti se s ní vyfotit

Co třeba tohle, věk už na to máš:
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4

EDIT:
Tak mne napadlo, přímo v hlavě, že mlamojové v tvém věku chodí do tanečních. Zkus to.

Ani sa ti žádná nelíbila? Máš jasno v orientaci?

Možná je to vzhledem, možná chováním, nebo gramatikou

Jsi asociální dislektický Quasimodo?

Oběť jsi, ty potřebuješ objetí. Jsi oběť puberty. Měli jsme to všichni. Vyděržáj, pioněr - cérky přijdou.

to ne, nikoho neurážím, raději držím hubu, ale nepoužívám dvousmysly, ani je moc nechápu, nezapojuju se do diskuzí když nemám co říct (= nemluvím jen aby řeč nestála), vyjadřuju se krátce - mě na to stačí věta, ostatní na to samé mluví půl hodiny a pod...