Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odchod od manzelky

Dobry den

Chtel bych odejit od zeny,souziti s ni uz neni mozne.Mame 2 male deti na ktere samozrejme budu posilat penize a deti vidat.
Ma to nejaka omezeni ci pravni rad jak postupovat?

Nejdřív se budou řešit děti, to je vždycky na prvním místě, pokud se nedohodnete bude to boj a nadlouho...pak majetek, jestli budete rozumný bude to na jedno stání, pokud ne, klidně se budete handrkovat 5 let...

Ať tak nebo tak, podle našeho současného systému soudnictví je pak chlap odsouzenej už prakticky nežít, jen vydělávat a posílat prachy dál, nikdo nebere v potaz, ýe k tomu přišel např. jak slepej k houslím, nebo že by si i on našel jinou partnerku . Vidím to denně, takže osobní zkušenost a hlavně můj názor.

Většina to pak řeší tak, že ukončí trvalé zaměstnání a nechá se zaměstnan na brigádu, nebo načerno, protože drahá polovička ho vysává do morku kostí. Je smutný když se dva lidi nedohodnou a pak chtějí rozhřešení od soudu...

Dohodne se tak 1 pár ze 100 , pokud mají děti tak je to max. 1 pár z 500 zbytek se dohaduje a hází špínu jeden na druhýho, děti fungují jako spolehlivé rukojmí.