Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trvá udělat pizza?

Znám jedinou pizzerii, kde šunkovou pizzu od doby objednávky mám za necelé 3 minuty hotovou. Ten pizzař je tam sám a stíhá to fakt mega rychle a na kvalitě se to neodráží - ba naopak, poměr cena/kvalita/rychlost je opravdu neskutečná.

Moje otázka zní, proč člověk v pizzerii běžně čeká minimálně 20 minut, než dostane pizzu na stůl (i když v pizzerii je málo lidí nebo nikdo), když to jde stihnout i rychleji? Je tu někdo pizzař, vidí do toho?

Takto to opravdu není. Tu pizzu dělá přede mnou. Běžně to u něj probíhá takto:
0:00 - objednám a on už bere z lednice kouli z těsta, kterou zpracovává na placku
0:25 - dává na zpracovanou placku těsta omáčku, sýr a šunku
0:45 - dává pizzu do pece
0:55 - bere si ode mě peníze a když má dalšího zákazníka, začne zpracovávat další pizzu
1:50 - pootočí mou pizzu a nechá ji ještě dodělat
2:20 - vyndavá pizzu z pece, dává ji do krabice a rozkrojí ji
2:30 - pizzu si odnáším

Ta pizza předem opravdu připravená není. I když se peče takto krátce, tak je krásně propečená a lehounce křupavá. Syrová fakt není. Takže to opravdu jde. :-)