Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Extrémne chudý

Zdravím, môžete mi prosím poradiť, čo mám jesť aby som pribral? Dlho som sa síce nevážil, ani nemeral ale meriam cca 175 cm, a váha? Budem skákať od radosti, ak budem mať vôbec 35 kg... Skrátka, som chodiaca kostra. Z akých jedál sa najlepšie priberá? Nechcem byť zasa nejaký extra tlstý, ale taký trošku viac pribratejší, baculatý. Btw.. mám 19 rokov.
Tento prispevok je logicka hlupost, staci si pozriet prispevky z jeho pc na ine temy a vieme, ze sme sa stali tercom psychicky chybneho jedinca...preto zamykam. P.S. Mal napisat 50kg, to by sme mu mozno naozaj zrali. (fleg)

Ne, s BMI 11,5 se opravdu přežít nedá, takoví lidé nežijí, pokud se někdo takový vyskytuje, je odsouzen k smrti, ty případy jsou zdokumentovány, nepomohla ani lékářská péče.
Mimochodem, tazatel nemá 35 kg, jen nemá schopnosti na to, aby se zvážil.

35 to nevěřim, kdybys napsal 50 dejme tomu míň už bych měl problém uvěřit. Pokud se vyloučí nemoc a další příčiny, tak radím jíst pravidelně. Takový krajíc chleba se sádlem (nejlíp domácí po slovensky bravčová masť), lehce posolený je pochoutka.
Záleží třeba jak dlouho to trvalo, pokud se to událo nějak náhle, asi by bylo na místě vyhledat lékaře, pokud to byl pozvolný proces, který se dá nějak rozumně vysvětlit, lékaře bych s tím neobtěžoval.
Co si vzpomínám, dostal jsem se kdysi lehce pod 55 kilo, asi proto že jsem měl tak rozlítaný den (kdyby jen jeden), že jsem se pořádně nemohl najíst a možná i kvůli stresu při studiu (byť si myslím, že jsem, to řešil s klidem). Tehdy mi největší problém dělalo, že jak jsem míň jedl, tak se mi pak ani jíst nechtělo a musel jsem se do jídla nutit a jíst přesně a pravidelně podle hodinek. Trvalo mi delší dobu, než jsem snědl celý krajíc chleba nebo housku, prostě jsem nějak neměl hlad ani chuť. Pak to šlo už samo, jak se člověk "rozežere", tak to jde, ani nevim, kdy jsem se dostal na normální váhu, netrpím tou posedlostí se furt vážit (navíc jsme měli tehdy doma váhu, která při troše přemlouvání ukázala naprosto cokoliv a takový údaj nepotřebuju). Poslední dobou jsem se dostal ke 100 kilům a přemýšlím o opaku, ale cítím se daleko líp, než když jsem měl pod 60. Ale nehodlám se tím stresovat, jak jsem postupně nabral, tak zase postupně uberu. Jíst ve stresu je to nejnezdravější, co může být.

Omez pohyb na minimum, jez tučná jídla například vepřovou krkovici, bůček k tomu nejlépe přílohu knedlík, potom si můžeš dát chleba se sádlem, případně s nějakým trvanlivým salámem, paštikou, na večer k televizi si dej brambůrky, hranolky nebo hamburger, nebo i smažené jídla budou dobré. Zapíjej to hodně sladkými nápoji, jako je Kofola, Cola a podobně. Nebo nebudou špatné jídla kde je hodně sacharidů, třeba plněné knedlíky, zalité máslem a cukrem.