Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koureni

Ahoj, je mi 15 a chci zkusit jednu cigaretu. Chci se zeptat, jestli to zubar 15.7. pozna a jestli to bude hodne citit. Dekuju

Řečí od kuřáků, ať s tím ani nezačínáš určitě slyšíš hodně. Bohužel mají pravdu. Klidně si to zkus, ale pokud si dáš potom druhou cigaretu a pak další tak věř, že už je těžší přestat úplně. Než se naděješ tak zjistíš, že už kouříš pravidelně. Nic dobrého ti to nepřinese.

Já prokouřím měsíčně cca 3000,- a to nejsou drobné. Žena přestala ze dne na den, což obdivuju, protože já na to nemám vůli a dává si ušetřené peníze bokem. To už stojí za úvahu, za co po roce utratíš nějakých 36000,- :-)