Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co psát v životopise

Zdravím. Dokončil jsem studium (Bc.) a potřeboval bych radu jak napsat CV (konkrétně co tam psát a co naopak vynechat). Už zhruba od 15 let jsem pracoval na tom, abych měl co psát v životopise až to bude potřeba.
Prvně pracuji od 15 let v rodinné firmě (finanční asistent)
Také jsem měl praxi při škole 1 měsíc (účetní)
Poslední léto jsem dělal v USA (plavčík)
Předtím v UK (barman)
léto předtím security v tescu
léto předtím security v obchodáku

léto předtím jsem byl na jazykové škole v UK

Mám certifikáty jako FCE, CPR+AID+First Aid, Certifikát plavčíka

Jde mi o to, že když toto napíšu do životopisu jako PRACOVNÍ HISTORIE a DALŠÍ VZDĚLÁNÍ, zabere mi to spolu s dovednostmi (word, excel..), dovednostmi (komunikativnost, flexibilita...) a jazykovými schopnostmi (AJ,NJ) celé dvě stránky.

Jaký je doporučený rozsah CV?

Práci jako security asi vynechám, ale práce v USA a UK se mi tam líbí, dokazuje to mé jazykové schopnosti a schopnost čelit výzvám. Náboráři uvidí že jsem kluk ze světa co se vyzná

Do pracovní historie napíšu jen finančního asistenta a účto, ale jelikož jsem tam dělal 3 roky, náplň práce je přes půl stránky.
Finanční asistent
Pracovní náplň:
• Sběr a zpracování údajů týkajících se firemních karet (CCS karty, kreditní karty)
• Stahování bankovních výpisů a provádění souvisejících účetních záznamů
• Asistence při tvorbě rozpočtu kanceláře, příprava plateb a finančních zpráv
• Asistence při tvorbě daňových přiznání a jejich následná kontrola
• Řízení pohledávek a zajištění včasných plateb
• Přijímání telefonů, e-mailů a třídění pošty
• Příprava plateb a finančních zpráv
• Účtování faktur, mezd
09/2018-10/2018 XXXX sro, CZ
Samostatný účetní
Pracovní náplň:
• Spolupráce při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému účetní jednotky
• Kontrola správnosti zpracování účetních operací významných pro účetní jednotku
• Řešení problematických účetních případů
• Zajištění archivace účetních dokladů

Měl bych nějaké body vymazat, shrnout to jen v pár bodech, jako účetní operace, asistence při tvorbě účetních výkazů a daňových přiznání, administrativa spojená s financemi?

Přijímání telefonů, e-mailů a třídění pošty

Naprosto zbytečný řádek. To přece dělá každý, ne?

První 4 body bych třeba shrnul takto:
• Sběr a zpracování údajů z firemních karet a bankovních výpisů
• Asistence při tvorbě a kontrole rozpočtu kanceláře, finančních zpráv a daňových přiznání