Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Série Cato od Simona Scarrowa

Ahoj,

zná někdo sérii Cato od SS(Simona Scarrowa)? Navazují na sebe dějově knihy? Asi 5 prvních knih se už neprodává. Přenáší se nějaký děj mezi knihami, nebo každá kniha vypráví samostatný příběh?
Změna předmětu, původně: Cato (Jan Fiala)

Dá se to číst i zpřeházeně, jsou to samostatné příběhy, ale jsou v tom zmínky o minulých událostech.
Kato začíná jako ucho a postupně šplhá v karieře římského legionáře. Hezky se to čte a pár jich je načtených jako audio kniha.
V podobném schematu se odehrává i tohle.