Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se stát legionářem

Ahoj, ptám se možná na trochu neobvyklý dotaz. Jde mi o to jak se stát vojákem - legionářem. Musí to být bez prověřování minulosti!!! Prostě začít nový život se změnou jména a bez dotazů na moji minulost. Je to stále ještě nějak možné???? Dnes už Vaši historii prověřuje i francouzská legie. Já chci najít něco jako to bylo dříve - nové jméno, identita a nový život. Prosím o radu děkuji

Tak to je mi divné, na těchto stránkách jsem prvně. Ale máš pravdu, že IP souhlasí. Takže asi blbej panelák. Asi má někdo také wia dsl. To mne pořád štve. Máme stejnou IP ani nevím s kým a pořád mi to zobrazuje nějaké banery s hovadinama ... .

Vsak si tam zajed (nejbliz mas Strasbourg, nebo Lille) a zkus si to : https://cz.legion-recrute.com/
Jestli projdes 6 mesicnima testama (coz je velmi mala sance) a podepisou s tebou na 5let contrat (mezi tim budes jeste 3 mesice na Korzice kde bude probihat vsechno co je parasutaz, vysky a slanovani), tak pak az si muzes zvolit nové jméno a narodnost.
Muzu ti rict hned, ze hned u vchodu mas tyc na zdvyhy a kdyz na nich nedas 20 poctivych tak se nedostanes ani pres vratnické dvere (tak at tam nejedes jenom na otocku), ale za rok to muzes zkusit znovu.
PS : Taky te hned otocijou kdyz budes lhat, jestli az se te budou ptat za co jsi trestany, nebo jestli mas za sebou vezeni a budes lhat, tak te taky otocijou (informace si overuji i se spolupraci s interpolem) jak prekrocis dvere tak uz jsi ve svete vojenske gumarny, jejich civilni zivot je nezajima, jestli lzes, tak letis lhare nechcou (kazdejdruhej je v legii s trestnim lestrikem, hlavne za bitky)..