Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oslava 18. narozenin

Ahoj,

Nevíte někdo o nějakým místě pro oslavu 18. narozenin v Brně nebo okolí?

Buď nějakej klub nebo dům k pronájmu pro asi 8-10 lidí, kde by nevadilo, že některým ještě nebylo 18.

Předem díky za pomoc.

Už to vidím.

Pôjdeš to osláviť do klubu.
Tam ti ponúknu skúsiť alkohol.
Ty to vyskúšaš.
Zachutí ti to.
Po zbytok svojho života budeš chľastať a rodičia s teba budú mať naozaj radosť.
Stojí ti to za to zničiť si takto život?

Kašli na nejaké párty a podobné blbosti. Ja napr, keď som mal 18-te narodeniny, nemal som žiadnu oslavu, nič. Skrátka to bol bežní deň ako každý iný. A som zaň vďačný, inak by som teraz chľastal a nemal by som ani prácu. Fakt.. kašli na to. Objednaj si radšej pizzu a zjedz si ju celú sám.

Pro tazatele: Neposlouchej takové blbosti.

Darkmine, pokud máš nulovou vůli, dobře, žij si v inkubátoru.

Já si občas s kamarády zajdu na pivo, osmnáctky byly namol a omezený si rozhodně nepřipadám. Doma nepiju vůbec. Problémy s alkoholem nemám, nejsem kuřák a ani feťák.

@Darkmin A nebo naopak mu ho to může povznést. Já to na oslavě 18 narozenin to přehnal, když jsem z oslavy dorazil domů tak jsem jen zvracel a bylo mě zle, ráno jsem otevřel peněženku a prázdno, celý následující den mě bylo taky zle.... A tu noc jsem si řekl, už nikdy! Dnes je mi 26let a od 18 do dnes jsem se ani jednou neopil. Alkohol nepiji vůbec, tedy jen 1x ročně na Vánoce/Silvestra sklenku sektu. Vybudoval jsem si dokonalý odpor k alkoholu a jsem za tu noc 18 narozenin tedy moc rád :)

Připomněl jsem si, když mne kdysi postihly nějaké jubilejní narozeniny, mladý kolega z kanclu vyzvídal, jak je budu slavit (asi že by se chtěl pozvat, byl to týpek co měl občas problém přijít v pondělí do práce) a asi jsem ho zklamal, když jsem odpověděl, že žádnou extra oslavu nechystám.
:beer:

narozenin v Brně nebo okolí?

Od brna pochazim, odkdy neni kam jit slavit, uz se neda koupit mala becka ? ("štěně" nebo jak se rikalo 25L) ::)
To je problém jet za prehradu nebo za brno, vzit sebo naky kocory koupit chlast, naky maso rozdelat mensi ohen a hodit to na grill, pustit hudbu nebo to nikdo nema kytaru ? V klubu (v paluši) bych narozeniny slavit osobne nechtel a uz tuplem né kdybych mel narozeniny v lete a kdyz je venku hezky.