Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oslava 18. narozenin

Ahoj,

Nevíte někdo o nějakým místě pro oslavu 18. narozenin v Brně nebo okolí?

Buď nějakej klub nebo dům k pronájmu pro asi 8-10 lidí, kde by nevadilo, že některým ještě nebylo 18.

Předem díky za pomoc.

narozenin v Brně nebo okolí?

Od brna pochazim, odkdy neni kam jit slavit, uz se neda koupit mala becka ? ("štěně" nebo jak se rikalo 25L) ::)
To je problém jet za prehradu nebo za brno, vzit sebo naky kocory koupit chlast, naky maso rozdelat mensi ohen a hodit to na grill, pustit hudbu nebo to nikdo nema kytaru ? V klubu (v paluši) bych narozeniny slavit osobne nechtel a uz tuplem né kdybych mel narozeniny v lete a kdyz je venku hezky.