Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavá/poučná videa

Jak už vypovídá nadpis, sdílejte sem videa, o kterých si myslíte, že jsou poučná atd.

Já sem vkládám video o základních cvicích na lepší držení těla. A proč? Jelikož dnes špatným držením těla trpí nemalá část populace(hlavně ta v technologicky rozvinutých zemích).

Mnoho mých spolužáků nemělo rádo matematiku. Matematika je super, akorát na ni nesmíš pohlížet jako na satana, který chrlí příklady, na které platí pouze mechanické naučení se. Jak začneš v matematice opravdu kriticky myslet, tak je to super a na rozdíl od společenských věd tam většina pravidel bude platit furt.

Matematika není o počítání, matika je o konstruktivním řešení na daný problém, počítání je pak ten vopruz, u kterého přirozeně děláme numerické chyby a někteří učitelé nemilosrdně dávají nula bodů i za správný postup, což je špatně, pak to úplně demotivuje žáky.

Namiesto videí dám radšej kanály, ktoré pravidelne sledujem a považujem za hodnotné:

PSD Box Official - práca s Photoshopom, hlavne montáže, ale dosť vecí sa dá využiť aj pri bežnej úprave fotiek
Mohamed Achraf - práca s Illustratorom
Robert a Petr šachy - šachová výuka, analýza partií, pochopiteľné a poučné azda pre všetky úrovne, pravidelne prispieva aj Robert Cvek, jeden z popredných českých veľmajstrov

Ďalej množstvo tutoriálov, ktoré som videl, keď som čosi hľadal, a medzičasom na ne aj zabudol.