Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavá/poučná videa

Jak už vypovídá nadpis, sdílejte sem videa, o kterých si myslíte, že jsou poučná atd.

Já sem vkládám video o základních cvicích na lepší držení těla. A proč? Jelikož dnes špatným držením těla trpí nemalá část populace(hlavně ta v technologicky rozvinutých zemích).

Namiesto videí dám radšej kanály, ktoré pravidelne sledujem a považujem za hodnotné:

PSD Box Official - práca s Photoshopom, hlavne montáže, ale dosť vecí sa dá využiť aj pri bežnej úprave fotiek
Mohamed Achraf - práca s Illustratorom
Robert a Petr šachy - šachová výuka, analýza partií, pochopiteľné a poučné azda pre všetky úrovne, pravidelne prispieva aj Robert Cvek, jeden z popredných českých veľmajstrov

Ďalej množstvo tutoriálov, ktoré som videl, keď som čosi hľadal, a medzičasom na ne aj zabudol.