Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oslava narozenin

Ahoj,
má přítelkyně mě "nutí" chodit na narozeniny jejího příbuzenstva. A že je její rodina založena tak, že se schází skoro všichni a slaví každý prd (narozeniny a svátky sestřenic, synovců) ..
Když jsem jí řekl, že rád půjdu na narozky mamky a taťky ale zbytek jejího příbuzenstva mě tak nějak nezajímá (caparty její sestry rád vidím,ale na rodinou oslavu jejich narozenin se mi prostě nechce), tak na ní vidím, že jí tenhle přístup vadí a řekla mi, že buď budu chodit na všechny rodinné oslavy pokud budu zvaný nebo na žádné.. že si prý nemám vybírat tady ano a tady ne. Že tam prý nemusím být celou dobu, že se stačí ukázat a pak mohu jet. No, projezdit 40km jen kvůli krátkému "Ahoj vše nejlepší" mi přijde jako plýtvání přírodními zdroji :(

Má mě ráda, takže tohle asi nebude nějaký důvod k tomu, aby chtěla ode mě odejít.. ale prostě vidím, že jí to vadí.
V naší rodině se narozeniny/svátky tak nějak neberou (jo, mamka je ráda slaví a ráda kupuje vnoučatům dárky). Ale třeba mezi sestrou a bratrem a jejich dětma je oslava založena na jedné gratulující SMS a je hotovo..
Já prostě na ty oslavy nejsem (jsem spíše introvertní typ) a do vzdáleného příbuzenstva mi víceméně nic není. No, teď ještě vyrukovala s tím, že bych mohl ze svého koupit autosedačky pro děcka její sestry, abychom je mohli vzít kdyžtak občas na výlet (sami jezdíme na výlety celkem často a to mi nevadí). Prachy nejsou problém (i když na rozhazování taky 2x nemám), jde mi spíš o princip (aneb co je mi do dětí její sestry, proč bych měl být hodný strejda, když o tohle by se měla snad postarat její sestra a její přítel, aby děti mohly někam jezdit, ne? )

Já prostě nevím jak tuto situaci řešit abych nevypadal jako kokot. I když podle tohoto příspěvku v některých očích už možná vypadám, ale já to tak cítím .. :-/

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak mne napadlo, přímo v hlavě, jestli jste s přítelkyní (jak moc jste vlastně "přátelé"'?) ve při j… poslední
Yarda 30.09.2019 10:32
Yarda

Tak mne napadlo, přímo v hlavě, jestli jste s přítelkyní (jak moc jste vlastně "přátelé"'?) ve při jen v tomhle nebo se mezi vámi vyskytují i jiné problémy co by se časem mohly zvětšit na vážné problémy a vést k vašemu rozchodu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru