Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vánoční dárek - dovolená

Ahojky, chtěla bych manžela na Vánoce překvapit netradičním dárkem a to dovolenou na Maledivách. Ráda bych se zeptala, jestli je tady někdo, kdo už na Maledivách byl a uměl by mi poradit při výběru vhodného resortu. Chtěla bych takový, kde bychom měli hlavně pohodu, sem tam nějaké vodní sporty ale jsme nenáročný, klidně se budeme jen válet na pláži. :-)

Zároveň bych byla ráda, kdyby mi někdo doporučil vhodnou cestovku, přemýšlím buďto nad Invií nebo Fischerem. Taky jsem našla i tyto stránky Dovolená Maledivy. Máte s nimi nějakou osobní zkušenost?

Děkuji za odpovědi, Tereza.

Tak Invia neni cestovka, ale zprostredkovavatel. Nicmene ja mam s Invii dobre zkusenosti, vzdy bez problemu. A pokud hledate jen valeni se na plazi tak krom toho bych co vam reknou v CK bych se podival na tripadvisor na recenze a na Google Earth kde ten ostrov lezi (at treba nemate vyhled na letiste).