Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr dětského kola

Dobrý den,
chci se zeptat jaká velikost kola je vhodná u výšky dítěte 123cm? A zda se dá vodící tyč(co se dává dozadu na kolo) použít i u vyšších kol? děkuju za odpověď

Zkuste si vygooglovat tabulku velikostí rámu kol dle výšky dítěte- nejrůznější eshopy zaměřené na prodej kol ji mají na stránkách. Pro 123 cm výšky dítěte by to měla být jízdní kola s průměrem kol 20 palců (u dětských kol se udávjí běžně velikosti- průměry kol; u dospěláckých kol pak velikosti rámu).