Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3 piva každý druhý den

Zdravím, chci se zeptat, jaký máte názor na to, dát si zhruba každý druhý den večer 3 piva. K večeru nemám většinou moc co dělat (nebo se mi nechce :-D ), holku nemám tak chodím s kámošem pokecat a pouštět muziku tak na dvě hodinky do zahradního domku a u toho dáme 3 piva. Jednou do tejdne se to protáhne třeba na 5-6 piv a 4 hodiny :-D
Docela mi to takhle vyhovuje, po práci, něco udělám a potom následuje pohoda u pivka, ale říkám si jestli to nemá z dlouhodobého hlediska nějaké negativní dopady na zdraví, nebo tak. Tvrdý ani jinej alkohol vůbec nepiju, akorát ty pivka :D

Proč ne. Když máš vše, co jsi chtěl za ten den zvládnout hotové a nikoho to neomezuje, tak je to dobrý relax.
Ještě k tomu patří teď na zimu něco s kamarády vyudit :-)
3 pivka nejsou moc. Kolik můžeš nadýchat? 0,5? To je v Rakousku povolené řízení automobilu.

Určitě záleží i na "tréninku" Já taky nepiju nic jiného, jen pivko a snesu jich poměrně dost, ale kdybych si dal třeba malého panáka slivovice nebo deci vína, tak mě to snad položí. Jde jen o to, nepřehánět to. U tebe to nejspíš nehrozí, když se tak ptáš. Je mně celkem jedno, jestli si dám klasické pivo nebo nealko pivo, mám
rád tu chuť. Jen kolem Vánoc to poruším a jednou za rok si dám panáka Jacka Daniel'se. Piju ho snad hodinu :-)

Pravda.
Já sem slemptal nejvíc od 16 do 20, né že by mě to chutnalo, ale prostě jsme se s přáteli vždy sešli (převážně o víkendech) v 8 v paluši a chlemtali jsme, zkoušel jsem i čepovanou kofolu, stejně jsem pak skončil u piva. Na proslovy věčných paniců "já se dokážu bavit i bez alkoholu", kašlu. Určitě toho nelituju. Užil jsem si to, těch beček co jsme narazili, tech mrden co jsem u piva potkal, jako bůh ! Nic bych neměnil ani ty každé zblité velikonoce, striptíz na plese.
Teď už nepiju vůbec. Alkohol mi nějak nechutná. Ty kocoviny jsou fakt hrůza. Předtím kocka jedno dopoledne, teď skoro 20 let potom (kurva ten caš letí) dobrej týden a člověk do sebe musí hodit jednoho vyzóra a oharku aby se z toho vůbec dostal.
PS: Nejvíc navatý jak cap, totální okno, jsem byl ze slivovice, od té doby ji nemohu ani cítit.

3 piva každý druhý den

Takového člověka co si da sem tam pivo které slemptá ještě k tomu hodinu nazvat alkoholikem mi připadne trochu ulitlé.

Předešlá odpověď mi připomněla Pavlaska a "nepiju" :

Já jsem na tom byl stejně. Taky jsem každej víkend chodil glgat do knajpy, v létě jsme dělali bečky u ohňa, druhej den jsem byl po obědě v cajku. Dneska mě pár piv v sobotu večer rozstřelí na celou neděli a přitom děkuju tomu, kdo objevil ibuprofenum. Od té doby, co jsem se oženil a odstěhoval, tak mi ta potřeba chlastat výrazně klesla.

Jo, ten miniset jsem nedavno videla v Globusu, ono to i vypada nadherne, ty male barevne flasticky, ale kdyz jsem u nej videla cenovku, tak me presla chut... sak za 4 kila (kdyz je akce) mam 0,7 l cehokoli z toho a tady mam davat pres 3 kila za celkem 0,24 l? To mi muzou vis co... si radsi v prubehu let koupim jednotlivy sedmickovy flasky :-D a prazdny nevyhazovat, bude taky pekna sbirka z toho :-D

Jinak o ty druhy rade jsem jeste neslysela ani jsem ji nevidela. To maji kde a co to vlastne je?