Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoškola - problém se udržet v pruhu

Ahoj, mamka teď dělá autoškolu a má problém se udržet v jízdním pruhu. Pořád jí to táhne ke středu a pak si to (pozdě uvědomí) a zase to strhne zpět. Měla teď třetí jízdu a pořád to samé. Měli jste s tím také problém?

Mám doma u pc volant (hraju závodní hry), tak jsem pro mamku stáhnul simulátor a úplně stejný problém měla na počítači. Pro kolemjdoucího to vypadá, jako by byla za volantem opilá (ne, není).

Jak jí pomoct? Přitom na velkém parkovišti když zkoušeli mezi kužely, tak neměla problém (to já kdysi když dělal autoškolu tak mi to nešlo :-) ).

S řazením má taky problém, řadí pomalu, musí si v hlavě nakreslit kde je daný stupeň a trvá to..

Díky

s tím počítá - bez Z nechce vyjet... Ona chce hlavně řidičák proto aby byla jako záloha kdyby se mi něco stalo - bydlíme mimo civilizaci a jsem jediný v rodině kdo řídí... Práci máme 2 km od sebe, takže ráno řídím já, ale třeba nazpátek po vyjetí z města bych ji to vždy dal aby mě dovezla domů (aby řízení nezapomněla)

Doufám, že nosí hodinky na levé ruce a tak se stačí podívat na ruce na volantu, nebo podle snubního prstenu. Dříve když byli rekruti ze zemědělství tak se jim do jedné boty dalo seno a do druhé sláma a dle toho poznali jakou mají vykročit nohou. Bohužel dnes to již nejde jelikož mladí neví co je seno a co sláma.