Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber auta?

Ahoj, takový menší dotaz... Mám na vyber mezi starou octavii 1 rs 1.8t 132kw a mini cooperem s 125kw compressor... Co byste si radši vybrali? Vesměs jsou obdobne motory.. Jen mě zajímá vás názor, co se vám víc líbí a do čeho byste raději šli? Děkuji.

Ani jedno, pokud nemáš dalších minimálně cca 100 tisíc na nutné opravy.
Ta stará Octa bude vylítaný vrak (servis u nějakého servismana, původně vyučeného cukráře bude asi levnější), Mini bude mít pravděpodobně za sebou nějaký větší průser a servis bude drahý (jako u BMW).

Ale já tě chápu, jsi mladý a chceš suprkáru. Já bych nešel ani do jednoho. Nicméně jezdit bude nastopro líp to Mini. Octa byla jízdně hrozná už v roce 2000 a verze RS to nijak zásadně nevylepšila (velké převisy, špatný podvozek). edit: a ne že by to novější oktávky nějak zásadně vylepšovaly - jsou to nudné krabice pro cestující obchoďáky.

Osobně bych hledal nějakou splašenou sardinku. Clio RS, Swift Sport (můj favorit na levný adrenalin), apod.