Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pšíkání a snoplení po vypití piva.

Zdar bando. V poslední době se mi stává že po vypití 1-3 piv začnu pčíkat a z nosu mi tečou nudle. Trvá to snad max minutu až dvě a přestane to. Co to může způsobovat? Studené pivo jsem vyloučil. Alergie na pivo které mám rád? Je to možné? Dík za eakce.

Mohli přidat nebo něco nahradit co ti vyvolava nejaké alergické reakce, ale jestli je to v hospodě, může jít o alergii na nějaký saponát kterým sklenice umívají.
Jestli jde o plechovkové pivo, tak ho zkus přelít do sklenice.
(přítelkyně z ničeho nic ma alegii na maso pecené na ohni, to ze od malicka nejakou alergii nemas, neznamena ze se nějaká nemuze casem projevit. Jestli jde o lahvace, podivej se na složení a zkus jiné pivo, když narazíš na nějaké co vyvolává ty samé alergické reakce zkus hledat společné použité ingredience nebo "E**" které by to mohli zpusobit)

na pivo které mám rád?

Jen takova ne diskrétní otázka, které pivo ti tak chutná ? :-)
Ja jsem dříve nemusel cerné řezané, ale ted mi k jídlu docela zachutnalo :beer:.

Casty vinnik je dnes E106/E105,su to dnes vylucne synteticke derivaty vitaminu B2,EU aj USA zakazali pouzivanie tohto potravinarskeho aditivu,ktory je prirodneho povodu,tak ak sa pouzije,je vylucne synteticky a pivo je plne B-komplex vitaminov a pokial sa robi podla nejakej euroreceptury,tak je zaroven aj plne syntetiky...

Já znám borca, kterej to do sebe celkem lije, hlavně vodku. Až to má v sobě a je úplně hin, chytně ho kýchání. Třeba i 20 x za sebou. Lítají z něj lukše jak hovado. Vždycky když to vidím, chce se mi blejt. Mockrát jsme pídili po tom, čím to je. Nevíme. Ani doktor mu neporadil. Řekl, že je asi alergickej na něco v té vodce. Jenže on to má po čemkoliv. Prostě jak má brutálně naváto, přijde tato reakce. To byste museli vidět.