Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi mi začíná hrabat

Čau, bydlím na bytě sám a teď si můj dřez v kuchyni řekl, že mě trochu pozlobí. Přijel jsem na byt a ve dřezu bordel - kousky zeleniny a tak podobně. Řekl jsem si, že jsem prase a jak jsem umyl poslední nádobí před odjezdem nezkontroloval jsem dřez. Umyl jsem tedy džez a šel spát. Ráno zas to samé ve dřezu kousky zeleniny, ale jen troška.. Řekl jsem si, tak jsem to asi neumyl pořádně znova jsem to umyl a dnes přijdu z práce a zase kousky bordelu ve dřezu, čím to je? To mi chcete říct, že se to vrátí baterii? Nebo že dřez to dokáže vyplavit nazpátek? Já jsem měl sifon rozdělaný a vše čistý tak kde je problém? Dík za odpovědi, čau

Po odmontování sifonu jsem zjistil, že mi neustále kape voda z odpadní trubky, dost ve velké míře, zhruba kbelík za hodinu. Zkoušel jsem to i prošťochnout perem, ale to nepomohlo, asi zavolám instalatéra. :/

Záleží kde bydlíš, zda je někdo nad tebou. Pokud je to nějaký větší dům tak kouknout ve sklepě do kanalizační roury přes čistící kus ( na litině je to takový obdélník na čtyři šrouby a na plastech je to různé) dle průměru. Než to otevřeš tak zastav vodu do domu oběhni všechny partaje ať nesplachujou. Pokud se to na tebe vyvalí z čistícího kusu tak je to směrem z domu ven. Pokud ne tak jdeš postupně od nejnižšího poschodí splachovat a většinou se na to hned přijde, jelikož u bytu pod kterým to je ucpané se ti vzduje v záchodové míse. Musíš si připravit pod čistící kus nějakou vetší nádobu na fekálie a někoho kdo je dole u toho. Většinou je to ucpané na "ležatém" potrubí ve sklepě a je to nějaký hadr. Také může být ve sklepě "prověšené" odpadní potrubí a pak se v potrubí se shora lepí tuk a postupně to potrubí ucpe.

Vyřešeno, zanesená stoupačka. Vyřešil instalatér.

btw, "To ta karanténa ti tak hrabe na mozek, nebo se nudíš?" Co si to napsal za sračku? Chodím každý den do práce, myslíš že se nudím a píšu dotazy z nudy?