Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partnerka a její chuť k sexu

Upřímně ani nevím, z kterého konce začít. Spolu s přítelkyní jsme spolu 4,5 roku. Já - 25 let, ona 25 let. Ona již pracující ve školství, já v současné době dokončující studium. Poslední cca rok se celkem dost omezil náš sexuální život. Prakticky spolu spíme 1x týdně a to ještě tak tak. Přítelkyně si většinou jen lehne a prakticky nevyvíjí žádnou aktivitu. Několikrát jsme se na toto téma už bavili a já ji už několikrát říkal, že je pro mě sex 1x týdně fakt málo (prakticky si to dělám sám, když není doma). Nikdy jsme ale nedošli do stavu, kdy by se začal nějak snažit ona. Prý ji to tak stačí a začínat se sexem má přece chlap… tak si říkám, co v této situaci dělat. Nikoho dalšího si hledat nechci, ale taky chci, aby se to dalo nějak dohromady. Na začátku jsme spolu samozřejmě spali hodně často. Do jisté míry si říkám, jestli to taky není způsobené mou přístupností - prakticky vždycky začnu já a ona se nemusí nijak namáhat. Sex přirovnává ke společnému „výletu“, který je hezký, ale nemá to jako chlap formu „vybití se“. Začínám být v této situaci mírně zoufalý a nevím co si s tím počít. Díky za rady, připomínky a jiné podněty.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ať se zbaví antikoncepce...ano, zní to praštěně a nelogicky, ale je to tak . Manželka měla stejnej p…
Schizo 08.06.2020 08:39
Schizo
V tom je ten účinek antikoncepce - prostě nechceš, takže neděláš a tím pádem nevyrobíš.
Prasak 08.06.2020 12:58
Prasak
Souhlas, jenže spousta mladejch v tom hledá jen spásu před početím a už nepřemejšlí nad tím, jak moc…
Schizo 08.06.2020 14:22
Schizo
Tak taky nezapomeň pak poreferovat jak se změní sex a psychika páru během těhotenství a laktační psy… nový
Araneus84 10.06.2020 10:15
Araneus84
Jako chceš abych ti popsal jak to měla manželka při dětech ? nový
Schizo 11.06.2020 10:08
Schizo
Zkuste cestu kolem světa za 80 dní. nový
Kampus 15.06.2020 15:00
Kampus
Musíš ji zkusit nějakým způsobem navnadit.. nevím jak to u vás chodí, ale musíš se snažit dělat něco… poslední
Zdendos 19.06.2020 10:22
Zdendos

Ať se zbaví antikoncepce...ano, zní to praštěně a nelogicky, ale je to tak .
Manželka měla stejnej problém, po vyřazení těhle hormonálních sraček je to neskutečná jízda, fakt jako za mlada...sama nevěřila tomu, že ty prášky tak strašně změní chuť na sex, potlačej pocity...a to neměla jen jedny, takže bych to zkusil...sice to vyžaduje od partnera sebekontrolu, kázeň, nebo preservativ, ale stojí to za to vyzkoušet, jako v 25 je fakt masakr...já bych si to nedokázal představit.

Souhlas, jenže spousta mladejch v tom hledá jen spásu před početím a už nepřemejšlí nad tím, jak moc to změní hormonální pohodu ženský a s tím i psychiku...nikdy bych tomu nevěřil, kdybych to sám nezažil...stálo to jen prachy a na to vyblbnutí 4 x za měsíc to k ničemu...takže po vysazení paráda 3 x týdně napána ;-), vřele doporučuji .

Ono ať se pak slečny nedivěj, když to do sebe perou 15 let bez přestávky, že leckdy ani neotěhotní...je to neskutečná sračka . Ikdyž ano, uznávám, u dcery to za 4-5 let budu muset řešit taky...

Musíš ji zkusit nějakým způsobem navnadit.. nevím jak to u vás chodí, ale musíš se snažit dělat něco, aby na to dostala chuť i ona.. mrkni třeba na něco takového https://www.sexporadna.cz/oralni-sex-pro-muze-jak-ji-co-nejlepe-uspokojit/ Když se budeš věnovat více jí a nepude ti pouze o sex jako takový, tak na to změní pohled i ona. Ale jak říkám, nevím jak to přesně chodí u vás. Důležité je si o tom promluvit, když to nebude chtít řešit, tak asi nemá smysl pokračovat, protože to bude pouze horší a horší.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru

loading...