Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ELEKTROSTIMULACE - zkušenosti, funguje to nebo šmejdi

Narazil jsem na studio https://www.bodyexpres(s).cz/, prý používají techniku

EMS (elektro-myo-stimulace)
Využíváme moderní technologii, abychom natrénovali tělo naprosto komplexně a úžasně rychle.

Aktivuje celé tělo pomocí slabých elektrických impulzů
Stejných jako si vytváří tělo samo.

85 impulzů/s - svaly zapojíme velmi intenzivně
Celé tělo se rovnoměrně zpevní a vytvaruje tak, jak to chtěla příroda i Vy.

Tak se chci zeptat je to něco reálného funkčního (něco jako posilovna), nebo něco diskutabilního (solárium), nebo uplný sra**čky (ketodieta, motivátoři, pochybné kurzy, Petr Gruber, https://rekonstrukceidentity.cz/, Guru jára, Jolanda, Stanislav Bradley, investice do smrti alias renta z nemovitosti, dluhopisy v blesku)

Tím že mají pobočky to asi nebude uplný lejno, ale tohle vidím poprvé, tak jsem chtěl znát zkušenosti a co to dokáže a zda to jsou vyhozený prachy

Neznám, ale webovky na mě působěj jak podvod nebo nějaká sekta..

Jinak ketodieta funguje, to zas taková blbost není. V práci to dvěma kolegyním pomohlo sundat moře kil dolů. Mé mámě z 75 na 65. Ačkoliv si myslím, že to lze i jinak než touto formou, nemůžu říct, že to nefunguje.