Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrážka

Dobrý den, asi před pěti dny se mi na ruce objevila tato vyrážka (viz obrázek). Často to svědí a dnes jsem ji dvakrát promazal indulonou. Je to něco kvůli čemu bych měl jít k doktorovi? Je možné, že vyrážku mám z toho důvodu, že často hraji hry a potím se v části těla na které mám onu vyrážku?

Treba zájsť za obvodným lekárom ktorý ťa zrejme pošle na alergiologickú alebo dermatologickú ambulanciu. Príčin môže byť viacero. Alergia na niečo v strave, ovzduší alebo napríklad niečo v oblečení(prášok/aviváž prípadne samotná tkanina). Ďalej to môže byť možno aj nedostatočnou hygienou čiže ekzém/plesne a podobné... Píšeš že hrávaš hry tak ak je zasvinená doska tak ju niečím utri, dezinfikuj... K tej strave, nemusí to byť alergia ale kľudne aj niečo závadné v samotnej strave čo tam nemá čo robiť.