Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dárek na rande

Ahojte lidi prosim vás tři rande mám za sebou třikrát jsem donesl malou kytku a chtěl bych udělat něco trochu jinýho aby to nezačínalo bejt trapný. Napadla mě nějaká velká čokoláda a nebo myslíte že by jí udělal radost malej plyšovej medvěd? Předem díky moc

Větší kytku? Já bych to bral jako opruz, na každým rande dostat rostlinu a muset ji s sebou několik hodin vláčet, aby se ten druhej neurazil. Zvláště v zimě, kdy máš chuť od chladu vrazit ruce do kapes. A při cicmání kytka taky zavazí. A cicmat se přece chtějí oba.

Na rande doporučuji vzít celej sbor mladých básníků, který ji bude zpívat koledy. Kytici doporučuji co největší, ještě bych poručil švadleně ať jí uprate nový, zimní oblek. Vše samozřejme gentlemantsky zabalit, a předem oznàmit. Jinak nemáš šanci, a přebere ti jí jiný, slušnější gentleman.

Zajímavá myšlenka :beer:. Jde samozřejmě o čtenářské preference cérky (je třeba se zeptat). Kdysi jsem slavil úspěch s Heinleinovou kocouří novelou "Dveře do léta". Pak chtěl miláček další "romantické" scifi - následoval Den trifidů, Právo na návrat, Vynález van Troffa ...a už nevím co všecko. To už je ale hodně dávno. Taky už má vnuky :puff:

Kdyby mezi vyjmenovanými tituly byl ještě Nonstop, Druhá planeta Oggu, Nepřemožitelný, Nebo sbírka Pozemšťané a mimozemšťané se skvělou povídkou Nic pro hrdiny, případně série od J.M.Trosky, myslel bych, že píšeš o mně :-) .

Přesně to jsem chtěl také napsat. Jako děcka jsme se hádali, jestli by bylo lepší být Agirem nebo Smrtonošem :)

A Nic pro hrdiny je naprosto šílené :-D Více se mi líbí Styx a Tunel pod městem.
K těm postapo bych ještě přidal Bídné roky.

Jo, a mám rád - a čas od času se k tomu vracím - Neználka ve Slunečním městě. A ne, nejsem senilní.
Právě teď, po x-té, čtu komplet Kopyta a Mňouka.