Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Měřeni tlaku - holtr

Zdravím. Roky už jsou tady a rokama přibyvají i zdravotní problemy.
Při googlení jsem narazil na toto.
https://merice-krevniho-tlaku.heureka.cz/hartmann-veroval-duo-control/#specifikace
A zaujalo mně to info.

vyhodnocení a sdílení dat přes aplikaci

Což jsem pochopil, že to funguje jako holtr.

Ma měkdo nějake zkušenosti s něčim takovým?
Nebo třeba doporučte něco lepšiho.
Doma mame Tensoval comfort
https://www.bozp-bezpecnost.cz/Digitalni-tlakomer-Tensoval-comfort-d349.htm

Přesně tak. Včera jsem ho byl sundat, přes den ještě půl bídy, pumpovalo to co půl hodiny, v noci co hodinu. Každou hodinu vzhůru, ve 4 ráno už jsem byl tak vzteklý, že jsem myslel, že to sundám. Nakonec jsem vydržel. Je to otravné.

Já jsem to už taky absolvoval, klidně bych si to nechal nasadit znovu, jsou i horší vyšetření.

BTW:
Když jsem to měl nasazené, akorát mi zavolal kolega z firmy co jsem tam byl zaměstnaný než jsem odešel do důchodu jestli bych se tam na čas nevrátil, že týpek co nastoupil na mé místo hodlá zahnout kramle a z té fronty uchazečů o zaměstnání co se tam každý den tlačí před vrátnicí si nemohou vybrat (projevil jsem mírný zájem, ale když mi nabídli 10kKč, aby za mne jako důchodce nemuseli platit poštovné a balné nebo něco takového, tak jsem je slušně poslal do prrrdele). Když pak doktor vyhodnotil naměřené hodnoty, byly v limitu, akorát v době, kdy jsem měl ten hovor se mi tlak zvýšil, z toho jsem usoudil, že zaměstnání v ZPA škodí zdraví.
:-D:beer:

Tlakový holtr jsem měl, měření co hodinu, v noci otrava, ale dalo se to vydržet.
Když jsem ho měl posledně, dostal jsem nějaký závadný kousek, ta hadička byla jakási prasklá a ta manžeta se nedala nafouknout, ucházelo to. Na holtru "error", za dvě minuty další pokus, dtto.

Holtr jsem sundal a co hodinu si měřil tlak klasickým rtuťovým manometrem a fonendoskopem. V noci jen jednou, kdy jsem šel za WC. Doktorce jsem pak předal papírek.