Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej bytu s exekuci a pani na doziti

Ahoj vsem. mame exekuci a zdedeny byt ktery budem prodavat - byt ma trzni hodnotu 2,8 mil. a je tam pani na doziti.(takze pocitam ze cena se srazi kuli vecnemu bremenu tak o 700 000.-) exekuce mame na 120 000.

moje otazka zni jestli se da nejak treba pravnicky osetrit to ze kdyby nam kupujici zaplatil exekuce jestli mu to muzem zpetne odepsat z ceny bytu aby to nebylo zatizeno a on mel byt a my penize.

Dekuji tak jsem nakonec zjistil ze to staci dat realitce a ona pres plnou moc bude jednat s exekutory - byt v hodnote 3 milionu se stahne i o to vecne bremeno kde se pani necha asi vyplatit cca 400 000 aby to vymazla. snad exekutor nenaridi aukci kdyz to 3 rokem platime ty exekuce. diky za odpovedi.