Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako lekar urci cas smrti a pricinu?

Dobry den

Mala by som otazku a dufam ze mi niekto bude vediet poradit,pomoct,vysvetlit.
Nedavno mi zomrel oco.Zomrel doma v spanku.Prisiel obhliadajuci lekar.Nieco vpisoval do pocitaca a odisiel mama povedala ze sa na oca ani nepozrel a teraz moja otazka.Ako urci cas smrti a pricinu? Potrebujem vediet co sa mu stalo aj ked to uz nezmenim ale potrebujem odpoved.

Dakujem

Změna tupého předmětu, původně: Smrt (host)

Kdyz ji prohlidne poprve tak by se mel podivat na zakaleni rohovky, teplotu a stuhlost svalu coz na pribliznou hodinu konstataci hodiny smrti na miste staci.
Pricina smrti je znama az behem pitvy, po prozkoumani organu (jatra, plice, ledviny, srdce, mozku) etc tak jako stadium rozkladu (jak se ty post mortus bunky jmenuji z hlavy nevim).
Kdyby bylo nalezeno telo co uz je nekde vyvalene nejakou dobu, tak priblizny cas umrti jde vyvodit kuprikaldu pomoci i toho, ktery druh much na tele hosti.

Lekar napisal ze zomrel na zlyhanie srdca a cas smrti nieco po 8 rano a mama ho nasla a volala 112 pred 7 rano tak asi lekar nerobil svoju pracu ako by mal a tiez bolo nam povedane ze nepojde na pitvu.Tak je to bohuzial uzavrete a uz nezistim ako to bolo naozaj,co ma velmi mrzi.Ale asi to tak malo byt a jednoducho sa musim vyrovnat so stratou.
Dakujem vsetkym co mi odpovedali som vam vdacna ze ste sa mi skusili pomoct a poradit.