Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovražedné Sklony

Zdravím ľudia dámy a pání asi sa to tu rieši často ale večina ľudí na to proste reálne nemá odvahu, ja sa ale smrti nebojím. Chcem sa zabiť ukončiť túto mizériu existenciu bez významu toto strašné pobývanie v prázdnote. Prvo vám poviem svoj vek a dôvod 19 Rokov tiahnem to na 20 lol :-( Nezamestnaní v živote ma bavili (zdôraznujem bavili) len videohry a občasné pohonenie XD takže práca pre mňa nemá význam (niesom závislý na peniazoch nemusím pracovať ked nechcem). No a dôvod/y cítim sa sám som prázdny ako keby so mňa vyletela duša zažívam posledný rok neustále pocit znudenia nič pre mňa nemá význam hry peniaze ľudia proste nič. K ľudstvu som si vybudoval averziu priam by som to označil za istú formu mizantropie ale to je skôr môj osobný psichický blok možno za to môže mierna šikana na základnej škole ale asi nie. Dnes som zistil (že mi to nedošlo skôr to je naoooozaaaj divné...) mám fizickú poruchu ktorá sa nazýva Fimóza nie je to nič príjemne (vyhľadajte si ked neviete o čo sa jedná). Taktiež po mojej nazval by som to debillne veľkej konzumácii coca coli sa mi extrémne začali kaziť zuby no na zubára nemám jednoducho peniaze. No a aby to nestačilo tak som malý asi 162-165 cm nemeral som sa presným metrom bohužial ale som krpec vážim snad 20 kíl (nie srandujem tak 45-55 max). Vypadám ako dieťa to my ale nevadí keby som nemal fizické problémy zle sa my dýcha neustále ma niečo bolí peklo docela a ani nechodím von priam ma štve predstava že narazím na usmiatého človeka raz som nebol vonku asi 20 mesiacov. Začalo to od 15 rokov prestal som mat náladu na ľudí na život "tam vonku" ked som bol malý bolo všetko super rodina zábava ale časom to bolo horšie a horšie teraz už nemám/e peniaze aj ked som hore spomínal že niesom závislý na peniazoch to áno ale nemám/e ani trocha navzyš aby som si môhol kúpiť čo ja viem novú LEGO stavebnicu. Hech a ked už som spomínal LEGO tak to je spolu z Hudbou jediná vec ktorá ma drží pri živote a nad vodou ked nepočítam nadmernú (extrémne nadmernú) konzumáciu cukru/sladkostí smutné čo) :-(. Roky som sníval o tom že budem You Tuber či iná forma influencera alebo že si nájdem priateľku založím rodinu bol som ako (stále som) rozdvojená osoba no nemám pocit že by som trpel povezdme Schizofréniou to vážne nie len som raz agresívný hráč potom milý romantik proste mierne divné. No je tu jedna vec o ktorej som sníval a to bolo auto no ale nemám ani občianský preukaz a ani peniaze opäť ako je možné že nemám občianský preukaz no bývam teraz v CZ a na slovensko (aj ked som tam ešte býval) tak som si ho proste doteraz nevybavil asi forma strachu a nechuti z ľudí plus teraz korona takže je tažké dostať sa na SK. Proste na nič nemám financie navyše trpím Fóbiou z ihiel ked mi braly krv tak som mal záchvaty a to som bol decko teraz by ma nik nedostal k lekárovi, račej trpím ved ono to raz préjde. Takže Zubné procedúry kde sa využívaju zcela logicky anestézie to by som jednoducho nezvládol to si račej porežem ruky nohy ale ihla naozaj nie plus procedúra odstranovania predkožky teda fimotický prstenec je drahá a desivá plus ceny zubná tak na 10-12 tisíc czk odstránenie predkožky tak 15-20 tisíc czk na to nemám. Skrátka to sú moje dôvody v živote už to pre mňa nemá význam a zmysel už to chcem ukončiť a to čo najskôr ideálne ešte tento rok. Takže chcem od vás abyste mi poradily ako sa zabiť najefektivnejšie premýšlam že si kúpim zbraň samozrejme lacnú aj to budem na to škrabať mesiace no budem si musieť vybaviť zbroják ach a s tým je veľa roboti nemám ani občianský preukaz lol. Za každú radu ako sa zabiť čo najefektívnejšie a s minimálním utrpením (predsa len čistý blázon by chcel trpieť alebo úchyl a ani niesom tak zvaný sebatrýzniteľ) budem rád predsa len pre mňa tu už nie je miesto akurát znečistujem planétu už tak jej dáva Rusko a Amerika zabrať no a ani Čína zrovna neprispieva. Takže dakujem za rady s pozdravom a prianim pekného dňa anonym.

Pořiď si psa, ať se zabavíš a ony tě takové myšlenky přejdou. Starej se o něj, choď s ním běhat nebo alespoň na procházky, dělej nějaký sport a budeš v pohodě. Druhá možnost je navštívit psychiatra.
Nejdůležitější je nesedět někde doma na zadku, ale vykonávat nějakou činnost.