Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr sušičky

Ahoj,
plánuji koupi první sušičky (čekáme dvojčátka a určitě se bude hodit).

Máte někdo zkušenosti s konkrétní značkou, popř. modely?

Hledám designově hezkou, užitečné funkce (refresh, jako bonus program pro alergiky..), pokud možno bez zbytečných kurvítek.

Co mi třeba vadí na jinak (podle heureky) dobře hodnocených sušičkách od LG je nepřístupnost filtru kondenzátoru a myslím, že to automatické proplachování se jednou vymstí (aneb voda nepropláchne vše, časem se to zanese a bude třeba návštěva servisního technika).
V cenové relaci okolo 20-30k max ..
Zatím mám favorita
https://susicky.heureka.cz/bosch-wtx87eh0eu

Děkuji

Neviem ako si na to financne, ale zda sa mi, ze ides zbytocne do drahych veci.
My mame susicku asi piatym rokom a za ten cas sa z mechanickych veci par mesiacov dozadu len nieco urvalo na dvierkach a ked sa zatvaraju musime podrzat poistny jazycek na nich. Rozoberat kvoli tomu sa mi to zatial nechcelo.
Je to myslim nejaka LG a stala cca 300 eur.
Na to, ze som jej prvy rok necistil filter (prach v nom som povazoval za lapac vlhkosti;o)) toho prezila a vydrzala dost.
Obcas sa stane, ze pri velkom objeme pradla nie je ani na najvyssom programe (iny ani nepouzivame) pradlo dokonale suche, ale naozaj je to tak 1 z 50 suseni a netusim ci je to naozaj objemom pradla, ci cim.

No, když já jsem nějak naučenej že nejlepší je kupovat střední/vyšší třídu než ty nejlevnější výrobky..
LG se trochu bojím z důvodu toho automatického (nepřístupného) čištění kondenzátoru. Našel jsem příspěvky, že se to i tak zanáší a v rámci záruky to sice technik vyčistí, ale po záruce je třeba si připravit 2000,- za servis ...
Radši sušičku která to má vyrešené trochu inteligentněji (tj. uživatel je schopen si vyčistit hlavní části sám) než spoléhat na jejich "technologie" ..

Taky nechci Miele za 50k ..

Chápu tvou averzi k LG. Po problémech s telkou už mi tato firma nesmí do baráku. Sice jiný druh výrobku, ale IMHO totéž. Sušičku nemáme, pračku Whirpool (taky bych ale do ní znovu nešel). Lednici Bosch, linku /mikrovlnka, horkovzduška, indukčka/ Mora (Gorenje) - tam je vše OK. LG a Whirpool never more.

vidis, a to je ta vec, my mame pri dvoch malych detoch (caste pranie) uz cca siedmy rok nejaku entrylevel Whirlpool pracku a nebol s nou ani jediny problem, vobec nic, filter som cistil po piatich rokoch (oplachol vodou) a bol ako novy.

Ahoj,
tak dvojčátka už jsou na světě (drobečci, termín měli až 20 srpna), tak jsem s tím musel hejbnout a po rozmýšlení jsem nakonec koupil https://susicky.heureka.cz/bosch-wtx87mw0cs/
Oproti výše uvedému modelu postrádá
Páru
Wifinu
Osvětlení bubnu .. jinak totožná s top modelem.

No a v jednom shopu dokonce s 3300,- cashbackem .. takže za cca 18500,- což už je akceptovatelnější než těch 28k ... páru oželím (košile nemusím) a ten zbytek je pro mě už nedůležitej ... hlavní funkce, které pro mě byly při výběru kritické to má ..