Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr sušičky

Ahoj,
plánuji koupi první sušičky (čekáme dvojčátka a určitě se bude hodit).

Máte někdo zkušenosti s konkrétní značkou, popř. modely?

Hledám designově hezkou, užitečné funkce (refresh, jako bonus program pro alergiky..), pokud možno bez zbytečných kurvítek.

Co mi třeba vadí na jinak (podle heureky) dobře hodnocených sušičkách od LG je nepřístupnost filtru kondenzátoru a myslím, že to automatické proplachování se jednou vymstí (aneb voda nepropláchne vše, časem se to zanese a bude třeba návštěva servisního technika).
V cenové relaci okolo 20-30k max ..
Zatím mám favorita
https://susicky.heureka.cz/bosch-wtx87eh0eu

Děkuji

Ahoj,
tak dvojčátka už jsou na světě (drobečci, termín měli až 20 srpna), tak jsem s tím musel hejbnout a po rozmýšlení jsem nakonec koupil https://susicky.heureka.cz/bosch-wtx87mw0cs/
Oproti výše uvedému modelu postrádá
Páru
Wifinu
Osvětlení bubnu .. jinak totožná s top modelem.

No a v jednom shopu dokonce s 3300,- cashbackem .. takže za cca 18500,- což už je akceptovatelnější než těch 28k ... páru oželím (košile nemusím) a ten zbytek je pro mě už nedůležitej ... hlavní funkce, které pro mě byly při výběru kritické to má ..