Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem na holky?

Ahoj
Asi jeden rok si myslím že jsem na holky.
Už se mi i nějaké líbili. Zezačátku jsem si myslela že to je chvilkové ale teď si tím nejsem moc jistá...
Co si o tom myslíte vy?

loading...

https://debaty.net/discussions/3080707-otazka-pohlavi-a-vubec
Onehdy mne na ulici oslovil nějaký člověk. Že ode mne nic nechce, ale potřebuje se vypovídat, že jeho SEDMILETÝ syn je gay.
Co jsem mu na to mohl odpovědět?
Leda to, že být teplý je lepší než být studený. A že až v přiměřeném věku potká hezkou dívenku, tak ho to třeba přejde.

Díky naším masmédiím docházím k názoru, že kdo není gay nebo lesba, ten jakoby neexistuje.
3-[:beer:

Přesně tak, někdy mě to připadá, že nejde ani tak o zdravotní záležitost, ale o módu. Jak se někteří předhání ve změnách pohlaví a dalších nesmyslech. Pokud vím, tak pohlavní znaky jsou penis u muže a vagina s prsy u žen. Ostatní desítky vymyšlených pohlaví jsou výplody „vymaštěných“ mozků. Z jiného soudku je nebývalý rozmach výskytu homosexuálů. Podle toho, co se dnes děje bych řekl, že být homosexuálem je dnes „první klasa“. Něco více, než běžná populace. Není tak dávno doba, kdy se renomovaní sexuologové celého světa pokoušeli přijít na to, jak tuto anomálii léčit, protože odborný názor byl, že je to vlastně zdravotní porucha. Pak se najednou v Americe zbláznili a vše je jinak. Najednou je to vlastně normální a co víc, homosexuálové se nám stále někde předvádí na veřejných akcích, jako by to mělo někoho nutně zajímat. A dokonce chtějí vychovávat děti. ÚPLNĚ PŘESNĚ SI DOKÁŽU PŘEDSTAVIT, JAK JE ASI MALÉMU DÍTĚTI, CO SE MU MOTÁ V HLAVĚ, KDYŽ MÁ SPOLUŽÁKY, KTEŘÍ MAJÍ NORMÁLNĚ TÁTU A MÁMU A PAK JIM NĚKDO DOMA PŘEDVÁDÍ NESMYSLNÉ VÝJEVY o rodinném prostředí.

Zezačátku jsem si myslela že to je chvilkové

To bylo v kolika, v osmi ?
Přezdívka 'Zuzu 12let' je jak profil na seznamce na seznamu nějakého náctiletého padesátníka.
Jestli jsis hrala s Barbie a dívala ses Kenymu pod trenýrky tak je vše v pořádku.