Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem na holky?

Ahoj
Asi jeden rok si myslím že jsem na holky.
Už se mi i nějaké líbili. Zezačátku jsem si myslela že to je chvilkové ale teď si tím nejsem moc jistá...
Co si o tom myslíte vy?

loading...

Zezačátku jsem si myslela že to je chvilkové

To bylo v kolika, v osmi ?
Přezdívka 'Zuzu 12let' je jak profil na seznamce na seznamu nějakého náctiletého padesátníka.
Jestli jsis hrala s Barbie a dívala ses Kenymu pod trenýrky tak je vše v pořádku.