Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka se sušičkou

Dobrý den, kdo máte nebo jste měli pračku se sušičkou? Jste s tímto spokojeni. Jsem si vědom, že každé zvlášť je lepší, ale bohužel prostor opravdu není. Má tedy cenu tu sdruženou verzi kupovat, nebo davat vše na sušák. Potřebujeme na občasné sušení kdy je potřeba něco mít hned. Třeba půlku vypraneho hned, půlka na sušák. Za vaše zkušenosti a na co si dát při výběru pozor budu rád. Děkuji

OT - tazatel se na to neptal.
My máme v koupelně pračku s horním plněním. Je užší než ta s předním a vejde se nám mezi vanu a dveře.
Je to už hodně let co jsem viděl v qelbu automatickou pračku s horním plněním a nižší než ty normální, možná by nám taky posloužila až doslouží ta co máme teď.
Sušička by se nám do koupelny už nevešla, máme ji extra v kamrlíku. Sušička na rozdíl od pračky potřebuje akorát elektrickou zásuvku. Až tak moc nepereme, tak nám nevadí, když musíme prádlo k sušení do sušičky přenášet.
Na dvoře máme solární sušič prádla, obvykle mu dáváme přednost.

Teď jsem si vzpomněl, že už zase máme plný koš na špinavé prádlo a venku zrovna neprší, tak jdu konat.
:beer: