Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolená

Šetrim si penize z brigády asi pět let a budu mít kolem 25000 Kč, přemýšlel sem o nějaké dovolené, existuje nějaká kde se človek může pohybovat sám bez průvodce? (Volně)

Takhle jsem to dělal už před 30 lety. Po příjezdu někam jsem se průvodce v autobusu jen zeptal, kdy a odkud je odjezd a vše jsem si prošel a nafotil sám. Vždy jsem toho stihnul mnohem víc, než celá skupina s výkladem a čekáním na pomalé důchodce.
Můžeš jet i zcela sám, ale musíš se umět trochu domluvit a hlavně pak trefit zpátky domů. A předem si zjistit, které památky a zajímavosti tam stojí za to vidět.