Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu se oholit dámskou žiletkou?

Dobrý den,

Potřebuji se oholit ale mám doma pouze dámskou žiletku a pěnu. Mohu se oholit tím nebo ne? V čem je dámská jiná? Zkoušel jsem pátrat po internetu ale nic jsem o tom nenašel a v tomto jsem naprostý laik. Děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Žiletka (host)

A můžeš si vyčistit zuby dámskou zubní pastou a dámským kartáčkem? Nebo dětstkou zubní pastou a dětským kartáčkem?

Odpověď je, že ano, pokud to unese tvé ego. Někteří tady zjevně tak silná ega nemají a tak se musí opakovaně ujišťovat, zda je jejich telefon dostatečně chlapácký, aby byl hoden přenášet jejich chlapácký hlas a ostatní se jim nesmáli. A ostatní se jim kvůli tomu ujišťování smějí.

Dámské žiletky se patrně budou lišit tím, že budou poněkud užší, aby se jimi daly holit i místa, která si pánové většinou neholí. A možná budou mít růžová držátka se srdíčky. Ani jedno nemá významný vliv na funkci.

V jedné italské komedii o farářovi se ztrátou paměti se dotyčný holil dámským strojkem u kterého bylo v návodu napsáno držte nohy od sebe.

Tak měl jednu haxnu hozenou na radiátoru.
Třeba to píšou i u těch našich. Tak bacha na případnou reklamaci a nedodržení pracovního postupu.